Šaty na ples 2015

Milé návštevníčky a návštevníci, plesová sezóna 2016 sa neúprosne blíži a my sme sa rozhodli pre vás pripraviť horúce tipy na oblečenie pre túto spoločenskú udalosť.

Program plesovej sezóny nájdete priebežne aktualizovaný na našich stránkach, hneď ako budú dostupné prvé termíny. Predbežne môžeme povedať že plesová sezóna 2016 začne už začiatkom januára a potrvá až do konca februára. Tradičnými centrami najväčších plesov budú aj tento rok Bratislava a Košice, ďalšie plesy sa uskutočnia v mestách Žilina, Prešov, Banská Bystrica a ďalších.

Oblečenie na ples 2016

modré šaty na ples

Trendy obliekania sa neustále menia a aj tento rok prináša novinky do sveta módy. Pokiaľ sa chystáte na dôležitý ples, určite vsaďte na šaty siahajúce až po zem (takzvaná veľká toaleta). Určite tiež nič nepokazíte pokiaľ zvolíte jednofarebné šaty a tie vhodne doplníte jednoduchými šperkami.

Na obrázku vpravo sú krásne modré šaty na ples. Vrch šiat je kombináciou modrej látky niekoľkých odtieňov. Spodok šiat je z priehľadnej jemnej látky. Celkový dojem dopĺňa perleťový náramok na ruke a výrazné náušnice.

pomarančové spoločenské šaty

Lesklé oranžové šaty na obrázku vľavo z Vás určite spravia hviezdu. Takéto jednoduché šaty s čipkou v dekolte doplnené veľkými okrúhlymi striebornými náušnicami zaručene upútajú pozornosť všetkých návštevníkov plesu.

Lesklá farba šiat má navyše zoštíhlujúci efekt.

Tieto plesové šaty je vhodné doplniť otvorenými topánkami na vysokom opätku, prípadne jemným náramkom na ruke. 

Spoločenské šaty na ples si môžete nechať ušiť, kúpiť v špecializovanom obchode, alebo požičať z požičovne šiat. Množstvo šiat sa dá kúpiť zo zahraničia, väčšinou z USA, alebo Veľkej Británie (UK) za výhodné ceny. Problém je, že tieto šaty si nemôžete dopredu vyskúšať a tiež, že niektoré americké obchody nezasielajú tovar do Európy. Taktiež môže byť vysoká aj cena za poštovné a balné.

Dobrý nápad je, nechať sa inšpirovať na internete a nechať si šaty ušiť na mieru u nás na Slovensku.


oSaty.sk 2010 - 2015 - Módny spravodaj online - spoločenské šaty, oblečenie a obuv. Tipy na zimné a letné obliekanie.
RSS