Dámske zimné bundy a jesenné kabáty 2015/2016

Tohtoročná jeseň (2015) bude pravdepodobne chladnejšia, ako tá minulá, keď bolo teplo ešte do polovice decembra. Teplé a pekné oblečenie na jeseň a zimu nieje len základ pevného zdravia, ale podpisuje sa aj na našom sebavedomí a psychickej pohode.

Obchodníci ako by trochu zaspali dobu a jesenný a zimný tovar sa do predajní a online katalógov dostáva tento rok nejak pomaly a preto Vám prinášame náš výber z jesenného a zimného tovaru, tento raz konkrétne jesenné a zimné bundy a kabáty.

dámsky kabát krátky

Jesenný krátky kabát

Tento jesenný kabát, použiteľný aj v miernejšej zime je dodávaný v olivovej, hnedej a čiernej farbe. Kabát má vrecká na prsiach aj na úrovni pása. V páse sa kabát sťahuje nenápadnou gumou, čo vás ochráni pred vnikaním chladu a tiež Vás kabát zoštíhli. V tomto kabáte budete určite vyzerať mlado a atraktívne.

Vrch kabátu je vyrobený z bavlny a podšívka z polyesteru. Kabát má zapínanie na odolný zips.


dámsky kabát krátky

Dlhý čierny kabát na zimu

Dlhý kabát dodávaný v čiernej, fialovej, bielej, azúrovo modrej farbe a tiež s kockovaným vzorom je zaujímavý svojimi veľkými gombíkmi, odnímateľným opaskom a veľkým golierom. Kabát má vrecká na úrovni pásu.

Vhodná je kombinácia tohto kabátu s veľkým farebným šálom, ktorý ochráni váš krk proti zime a dodá vášmu vzhľadu ďalší svieži impulz.

Tento zimný kabát je vyrobený z polyesteru, viskózy a elastanu a odporúča sa ho čistiť výlučne chemicky.

dámska bunda

Dámska zimná bunda

Náš dnešný posledný tip je táto dámska teplá zimná bunda.

Bunda je vyrábaná v šedej, čiernej a fialovej farbe, povrch je na pohľad skôr lesklý. Táto bunda má odopínateľnú kapucu a odnímateľný opasok. Bunda má tiež vrecká v úrovni pása.

Rukávy sú pri zápästí stiahnuté gumou čo vás ochráni pred zimou a snehom.

Táto zimná bunda je vyrobená kompletne z polyesteru.


oSaty.sk 2010 - 2015 - Módny spravodaj online - spoločenské šaty, oblečenie a obuv. Tipy na zimné a letné obliekanie.
RSS