Kokteilové šaty

červené koktail šaty

Chystáte sa na kokteil párty? Rozmýšľate, čo na seba? Tu je pár typov na najlepšie kokteilové šaty, v ktorých oslníte všetkých naokolo.

Kokteilové šaty sú tzv. najuniverzálnejšie šaty aké existujú. Hodia sa takmer na každú príležitosť. Väčšinou sa jedná o krátke šaty, ktoré sú vyrábané z ľahkých, vzdušných a príjemných materiálov, v rôznych farebných prevedeniach a rozmanitých strihoch. Môžete siahnuť po šatách s hlbokým dekoltom, holým chrbtom, jedným ramienkom alebo asymetrickým strihom. Kokteilové šaty môžu byť jednofarebné alebo naopak krásne vzorované.

K ďalším veľmi dôležitým prvkom, ktorý musí ladiť s Vašimi kokteilovými šatami sú vhodne zvolené topánky, kabelka, účes, make-up a šperky. Ak si oblečiete vzorované kokteilové šaty, siahnite radšej po jednoduchších doplnkoch, k jednofarebným šatám si môžete vziať odvážnejšie a väčšie doplnky. Ku všetkým kokteilovým šatám sú najvhodnejšou obuvou elegantné lodičky alebo sandále na vysokom opätku, ktoré taktiež musia perfektne ladiť so šatami. V neposlednom rade nezabudnite na malú, chutnú kabelku do ruky.

Ak teda dáte na naše rady a Vaše kokteilové šaty doladíte tými správnymi doplnkami budete hviezdou večera. Dobre zvolený kokteilový outfit Vám dodá perfektný vzhľad, eleganciu a šmrnc.


oSaty.sk 2010 - 2015 - Módny spravodaj online - spoločenské šaty, oblečenie a obuv. Tipy na zimné a letné obliekanie.
RSS